Novinky e-mailom

Buďte informovaný o aktuálných pobytových balíčkoch.

Ako to funguje

Zľavotravel.sk je jedinečný zľavový portál zameraný na pobyty a ubytovanie na Slovensku. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu a ubytovania na Slovensku nás viedli k vytvoreniu tohto portálu s ponukou tých najzaujímavejších zľavnených pobytov za skvelé ceny vytvorených len pre Vás.

U nás si môžete pobyt kúpiť už za dve minúty...
... stačí sa pri tom držať týchto 8-ich krokov:
  1. Ponuky sú zatriedené do kategórií podľa danej témy. Vyberte si z našej ponuky pobyt, ktorý Vás zaujal a ktorý Vám najviac vyhovuje.
  2. V detaile zľavy nájdete čo daná zľava ponúka a čo je v cene zahrnuté. Pri niektorých zľavách môžete mať viac variant zľavy za rôzne ceny, ktoré sa odlišujú v službách, ktoré sú zahrnuté v cene kupónu.
  3. Tu si vyberiete správny variant, o ktorý máte záujem a ďalej pokračujete kliknutím na "KÚPIŤ". Pobyt môžete zakúpiť aj ako darček. V tomto prípade Váš kupón na pobyt bude vyzerať ako darčeková poukážka a nebude obsahovať ani meno ani cenu pobytu.
  4. Vyplníte svoje údaje. Nemusíte sa báť, údaje z našej strany nie sú nikde zverejnené a nikdy nebudú poskytnuté tretím stranám.
  5. Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje. Všetky spôsoby platby sú certifikované bezpečnostným systémom, kde Vám naozaj ručíme za to, že Vaše údaje ostanú len Vašimi. Pre klientov z Českej republiky je možnosť platiť v CZK na náš účet v Čechách.
  6. Po odoslaní objednávky dostanete obratom do Vašej mailovej schránky e-mail s aktuálnym stavom Vašej objednávky s platobnými údajmi. V prílohe e-mailu Vám zasielame faktúru k zakúpenému kupónu.
  7. Po prijatí platby Vám zašleme informačný e-mail o upravenom stave Vašej objednávky a zároveň dostanete Vami zakúpený kupón na službu, ktorý ste si vybrali.
  8. Pred nástupom na pobyt sa skontaktujte s ubytovateľom a dohodnite si termín Vášho pobytu. Ak máte záujem o konkrétny termín pobytu, odporúčame preveriť si jeho dostupnosť ešte pred zakúpením pobytu. Dostupné kapacity si viete preveriť cez kalendár obsadenosti uvedený pri každej ponuke .

Prajeme Vám krásny a ničím nerušený pobyt kdekoľvek na území nášho krásneho Slovenska